Reklama

6. 10. 2016  |  Aktuality  |  Autor: Zpráva SFŽP

Nejčastější dotazy k 8. výzvě NPŽP

Státní fond životního prostředí připravil odpovědi na nejčastější dotazy týkající se 8. výzvy na průzkum, posílení a budování zdrojů pitné vody. Dotazy, týkající se zejména typů podporovaných projektů, i odpovědi na ně naleznete v přiloženém dokumentu.

Od letošního července až do června příštího roku probíhá příjem žádostí o dotaci v rámci výzvy č. 8/2016 na průzkum, posílení a budování zdrojů pitné vody pro rozšíření možnosti zásobování obyvatelstva pitnou vodou z podzemních zdrojů.

Jejím cílem je zajistit dodávky pitné vody v odpovídající jakosti a množství v lokalitách, kde je pitné vody nedostatek nebo je pitná voda dodávána v některých ukazatelích v neodpovídající jakosti.

Zájemcům o dotaci lze poskytnout finanční podporu na regeneraci, zkapacitnění či vybudování a vystrojení nových podzemních zdrojů pitné vody, včetně instalace nezbytné technologie pro úpravu pitné vody a připojení zdroje na stávající rozvod pitné vody.

Tato výzva se také vztahuje na vytvoření nového veřejně přístupného odběrného místa pitné vody tam, kde není rozvod pitné vody realizován.

Veškeré výše uvedené činnosti mohou být realizovány v rámci projektu s maximální požadovanou podporou ve výši 3 miliony korun.

Nejčastější dotazy (pdf)

© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372