1/2024

Mezinárodní kulatý stůl k oběhovému hospodářství - pozvánka

| autor: Svaz průmyslu a dopravy ČR0

Mezinárodní kulatý stůl k oběhovému hospodářství - pozvánka

Cílem této akce je představit, a doufejme sjednotit, perspektivu středoevropských zemí k iniciativám EU, konkrétněji k implementaci balíčku Oběhové hospodářství. Máme v úmyslu prozkoumat úspěšné příklady podnikání v oboru, ale i odhalit nedostatky ve směrnicích a jejich přenosu do národní legislativy a návazné implementace.

Na akci vystoupí zástupce Evropské Komise, MŽP, SP ČR, partnerských zaměstnavatelských svazů z okolních zemí (Německo (BDI), Rakousko (IV), Polsko (Lewiatan) a Slovensko (RÚZ)), firmy podnikající v oboru v daných zemích (Veolia, Canpack group, atd.) či představitel Holandského úspěšného projektu.

Věříme, že toto složení pomůže přidané hodnotě konference. Rádi Vás na kulatém stole uvítáme. Bližší informace naleznete v aktuální verzi programu, včetně stavu potvrzenosti vystupujících. V případě Vašeho zájmu se prosím co nejdříve zaregistrujte.

Účast na akci je zdarma. Akce bude probíhat pouze v anglickém jazyce. Registrovaní účastníci si budou moci vygenerovat vstupenku do areálu Výstaviště Brno v den konání akce. Budeme se těšit na viděnou.

Zdroj: spcr.cz

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ