Reklama

25. 10. 2016  |  Zpravodajství  |  Autor: Verlag Dashöfer

Konference Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017 se blíží. Využijte last minute slevu 15 %!

Využijte last minute slevu 15 % na konferenci Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017, která se uskuteční 30. 11. 2016 v Praze a věnovat se bude odpadům, jejich materiálovým tokům a vlivu na životní prostředí z pohledu podniků.

Jaká jsou očekávání podniků v oblasti odpadového hospodářství po novele odpadového zákona? Jak se změní role „odpadářů“ v oběhovém hospodářství? Co si od nového zákona slibuje MŽP, jak se k tomu staví ČAOH a SPDS, co na to SUEZ a Inspekce životního prostředí?

Nezmeškejte jedinečné setkání, jehož se zúčastní Ing. Manhart (MŽP), Ing. Havelka (ČAOH), Ing. Šulc (SPDS), Dipl. Ing. Horsák (SUEZ), D. Batěk (Linde), Ing. Kůs a Mgr. Marko (ČIŽP), přijďte si poslechnout polemiku nad novou legislativou a inspirovat se programy oběhového hospodářství ve firmách.

Podrobný program konference včetně přihlášky najdete ZDE.

Akce je určena pro podnikové ekology, pracovníky odpovědné za ISO 14001 a další osoby, které se věnují odpadovému hospodářství a nakládání s nebezpečnými látkami.

Hlavním partnerem konference je česká firma HAPPY END CZ, a.s., poskytující produkty a služby, které významným způsobem pomáhají v prevenci ochrany životního prostředí, řešení provozních havárií a zajištění bezpečnosti práce. Patří mezi ně široká nabídka sorpčních materiálů, havarijních souprav včetně odborného školení pro jejich použití, výstražného značení nebo prostředků odpadového a skladového hospodářství.

© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372