2/2023

Konference Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017 se blíží. Využijte last minute slevu 15 %!

| autor: Verlag Dashöfer0

Konference Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017 se blíží. Využijte last minute slevu 15 %!

Jaká jsou očekávání podniků v oblasti odpadového hospodářství po novele odpadového zákona? Jak se změní role „odpadářů“ v oběhovém hospodářství? Co si od nového zákona slibuje MŽP, jak se k tomu staví ČAOH a SPDS, co na to SUEZ a Inspekce životního prostředí?

Nezmeškejte jedinečné setkání, jehož se zúčastní Ing. Manhart (MŽP), Ing. Havelka (ČAOH), Ing. Šulc (SPDS), Dipl. Ing. Horsák (SUEZ), D. Batěk (Linde), Ing. Kůs a Mgr. Marko (ČIŽP), přijďte si poslechnout polemiku nad novou legislativou a inspirovat se programy oběhového hospodářství ve firmách.

Podrobný program konference včetně přihlášky najdete ZDE.

Akce je určena pro podnikové ekology, pracovníky odpovědné za ISO 14001 a další osoby, které se věnují odpadovému hospodářství a nakládání s nebezpečnými látkami.

Hlavním partnerem konference je česká firma HAPPY END CZ, a.s., poskytující produkty a služby, které významným způsobem pomáhají v prevenci ochrany životního prostředí, řešení provozních havárií a zajištění bezpečnosti práce. Patří mezi ně široká nabídka sorpčních materiálů, havarijních souprav včetně odborného školení pro jejich použití, výstražného značení nebo prostředků odpadového a skladového hospodářství.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP