1/2024

Jak levná akumulace energie a decentralizace změní českou energetiku?

| autor: TZ Smart energy forum0

Jak levná akumulace energie a decentralizace změní českou energetiku?

Již brzy si firmy i občané díky nové „evropské legislativě“ budou moci svou elektřinu obchodovat, uskladnit nebo sdílet mezi sebou.

Kde se inspirovat?

O nových trendech, vývoji, změnách v legislativě a technologických novinkách v oblasti akumulace energie a fotovoltaiky budou diskutovat přední zahraniční a domácí experti na konferenci a výstavě Smart Energy Forum (SEF) ve dnech 6. - 7. listopadu 2018 v Praze. Detailní program odborných konferencí je uveden na www.SmartEnergyForum.cz.

Letos vůbec poprvé na konferenci vystoupí přední světový odborník na akumulaci energie - Dr.Matthias Vetter, vedoucí oddělení akumulace energie v německém renomovaném institutu Frauhnhofer ISE. Ve své přednášce se Dr. Vetter na konferenci o akumulaci energie Smart Energy Forum v Praze dne 6. listopadu zaměří na bezpečnost systémů akumulace energie pro FV aplikace.

Na trh přichází nová generace fotovoltaických panelů, která dokáže monitorovat nejen výkon, ale také dálkově identifikovat možné problémy. O výhodách nová technologie panelů bude na fotovoltaické konferenci Smart Energy Forum dne 7.listopadu ve své přednášce hovořit Stuart Brannigan, výkonný ředitel společnosti AEG Solar Solutions.

Největší výstava domácích bateriových systémů

Součástí „fóra“ je největší výstava domácích bateriových systémů, fotovoltaických panelů a dalších řešení pro energetickou soběstačnost firem i domácností. Přes 40 tuzemských i zahraničních výrobců zde nabízí možnost bezplatných konzultací návštěvníkům výstavy.

Pro veřejnost je vstup na výstavu ZDARMA. Je nutná registrace online.

Celá akce je doplněna o možnost bezplatných testovacích jízd v elektromobilech (TESLA, Nissan, atd.). Českou premiéru zde bude mít nový elektromobil Jaguar I-PACE.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA