1/2021

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a. s. vypisuje peněžitou odměnu na dopadení pachatele útoku na vodní zdroj

| autor: Vakinfo.cz0

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a. s. vypisuje peněžitou odměnu na dopadení pachatele útoku na vod

Útok na prameniště pitné vody pro zásobování celého okresu Kroměříž, městysu Nezamyslice a obce Srbce na Prostějovsku řeší společnost Vodovody a Kanalizace Kroměříž. Představenstvo společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. se rozhodlo vypsat peněžitou odměnu za informace vedoucí k dopadení pachatele.

Vypsání odměny na poskytnutí informací vedoucích k dopadení pachatele

Představenstvo společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž,a.s. vypisuje peněžitou odměnu ve výši: 30 000,- Kč

za poskytnutí informací Policii ČR, na linku 158, které povedou k usvědčení pachatele trestného činu, který se mohl stát v době od čtvrtku 1.3. do pátku 2.3. 2018 v jímacím území Hulín, kde neznámý pachatel neoprávněně vstoupil přes oplocení do jímacího území Hulín.Následně se pokusil prorazit do poklopu nad vrtem otvor, což se mu však nepodařilo, proto poškodil dvě větrací šachty u montážních vstupů do podzemní komory vrtu S7 a S8 a prostřednictvím hadice nalil přímo do dvou vrtů velké množství olejovité látky (zřejmě vyjetý olej).

Vzhledem k tomu, že takové jednání mohlo mít velmi vážné následky spojené se zásobováním obyvatelstva i ostatních subjektů pitnou vodou (jedná se až o 100 000 odběratelů), ale i s ohledem na nemalou majetkovou újmu, kterou pachatel způsobil naší společnosti, máme co největší zájem na jeho dopadení.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli požádat veřejnost o pomoc vypsáním odměny na dopadení pachatele tohoto vysoce nemorálního činu.

Věříme, že i vy má zájem na tom, aby pachatel, takto ohrožující zdraví občanů, nezůstal nepotrestán a proto pomozte k jeho usvědčení.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo