Reklama

25. 5. 2017  |  Zpravodajství  |  Autor: Martina Jandusová

VOD-KA: Velká obrazová reportáž II.

Na letošní vodohospodářské výstavě prezentuje téměř 350 firem. A to je úctyhodné číslo! Podívejte se s námi na další vystavovatele, které se nám podařilo zachytit.

EG Expert:

 DSCN1711.JPG

"Vyvíjíme a implementujeme SW řešení pro energetiku a vodohospodářství. Našimi odběrateli jsou VAKy, elektrárny a teplárny."


 Hegler plastik Gmbh:

 DSCN1715.JPG

"Vyrábíme a obchodujeme jen s vlastními produkty. Našimi odběrateli jsou např. Hak velkoobchod, Jokva Olomouc, Alitron Ostrava."


 Ela, s. r. o.:

 DSCN1732.JPG

"Vyrábíme zařízení na měření průtoků a hladin. Odběrateli jsou především ČOV a firmy vyrábějící technologie do potravinářského průmyslu."


 Presskan system a. s.:

 DSCN1714.JPG

"Obchodujeme s tlakovými kanalizacemi, které vyrábíme. Našimi zákazníky jsou obce, ale i jednotlivci. Na této výstavě jsme nechyběli ani jednou."


 Bocr Trading s. r. o.:

DSCN1726.JPG 

"Vyrábíme nádrže na dešťovou vodu, technologické nádrže, kanalizace, vodovody a odvodnění. Našimi odběrateli jsou velkoobchody, stavební firmy a institucionální investoři. Na této výstavě jsme již po 20."


 Nivelco Bohemia s. r. o.:

 DSCN1727.JPG

"Jsme výrobce přístrojů pro měření a regulaci se zaměřením na měření hladiny, tlaku, průtoku, teploty a analýzy kapalin v širokém odvětví průmyslu. Společnosti zabývající se prodejem či montáží měřící techniky jsou našimi odběrateli. Ale jsou jimi i koncoví uživatelé."


 Technoaqua s. r. o.:

 DSCN1735.JPG

"Zabýváme se monitorovací technikou pro odpadní a povrchové vody. Našimi odběrateli jsou všechny subjekty ve vodním hospodářství. Výstavy se účastníme již po desáté."


 Hutira – Brno s. r. o.:

 DSCN1737.JPG

"Vyrábíme kontejnerové úpravny vod, regulační sestavy pro plynárenství, obchodujeme s malými vodoměrnými šachtami, ohřevnými plášťovými prvky, regulátory tlaku, plynoměry apod. Naší cílovou skupinou jsou velkoobchody, municipality a provozovatelé plynovodů a vodovodů."


 PVK s. r. o.:

 DSCN1718.JPG

"Nakupujeme a prodáváme potrubí pro vodovody a kanalizace, betony a armatury. Našimi odběrateli jsou stavební firmy."


 Tecofi:

 DSCN1720.JPG

"Jsme francouzská firma, která je zaměřená na výrobu a design průmyslových armatur a ventilů do všech průmyslových odvětví. Našimi zákazníky jsou společnosti z vodního hospodářství."


 Antares-Azv. s. r. o.:

 DSCN1721.JPG

"Zabýváme projekcí, výrobou a dodávkami technologických celků do úpraven vody, nádrží, ČOV. Dále výrobou a dodávkou pásových dopravníků nebo např. elektrorozvaděčů. Našimi obchodními partnery jsou provozovatelé a majitelé ČOV, obce a energetické společnosti."


 Polieco group:

 DSCN1724.JPG

"Vyrábíme korugované potrubí a kompozitní poklopy na šachty. Mezi naše odběratele patří vodovody a kanalizace i stavební firmy."


© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372