2/2023

VOD-KA: Velká obrazová reportáž II.

| autor: Martina Jandusová0

VOD-KA: Velká obrazová reportáž II.

"Vyvíjíme a implementujeme SW řešení pro energetiku a vodohospodářství. Našimi odběrateli jsou VAKy, elektrárny a teplárny."


"Vyrábíme a obchodujeme jen s vlastními produkty. Našimi odběrateli jsou např. Hak velkoobchod, Jokva Olomouc, Alitron Ostrava."


"Vyrábíme zařízení na měření průtoků a hladin. Odběrateli jsou především ČOV a firmy vyrábějící technologie do potravinářského průmyslu."


"Obchodujeme s tlakovými kanalizacemi, které vyrábíme. Našimi zákazníky jsou obce, ale i jednotlivci. Na této výstavě jsme nechyběli ani jednou."


"Vyrábíme nádrže na dešťovou vodu, technologické nádrže, kanalizace, vodovody a odvodnění. Našimi odběrateli jsou velkoobchody, stavební firmy a institucionální investoři. Na této výstavě jsme již po 20."


"Jsme výrobce přístrojů pro měření a regulaci se zaměřením na měření hladiny, tlaku, průtoku, teploty a analýzy kapalin v širokém odvětví průmyslu. Společnosti zabývající se prodejem či montáží měřící techniky jsou našimi odběrateli. Ale jsou jimi i koncoví uživatelé."


"Zabýváme se monitorovací technikou pro odpadní a povrchové vody. Našimi odběrateli jsou všechny subjekty ve vodním hospodářství. Výstavy se účastníme již po desáté."


"Vyrábíme kontejnerové úpravny vod, regulační sestavy pro plynárenství, obchodujeme s malými vodoměrnými šachtami, ohřevnými plášťovými prvky, regulátory tlaku, plynoměry apod. Naší cílovou skupinou jsou velkoobchody, municipality a provozovatelé plynovodů a vodovodů."


"Nakupujeme a prodáváme potrubí pro vodovody a kanalizace, betony a armatury. Našimi odběrateli jsou stavební firmy."


"Jsme francouzská firma, která je zaměřená na výrobu a design průmyslových armatur a ventilů do všech průmyslových odvětví. Našimi zákazníky jsou společnosti z vodního hospodářství."


"Zabýváme projekcí, výrobou a dodávkami technologických celků do úpraven vody, nádrží, ČOV. Dále výrobou a dodávkou pásových dopravníků nebo např. elektrorozvaděčů. Našimi obchodními partnery jsou provozovatelé a majitelé ČOV, obce a energetické společnosti."


"Vyrábíme korugované potrubí a kompozitní poklopy na šachty. Mezi naše odběratele patří vodovody a kanalizace i stavební firmy."


Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP