1/2021

Seznam látek a hlavních registrantů je k dispozici

| autor: Zpráva MPO0

Seznam látek a hlavních registrantů je k dispozici

Uveřejněný seznam obsahuje okolo 7 000 látek, které mají aktivního hlavního žadatele deklarovaného v systému REACH-IT (prostřednictvím joint submissions).

V seznamu jsou uvedeny látky podle názvu, informace o jejich identifikátorech, typu registrace a informace o tom, zda byla předložena hlavní dokumentace. Seznam je k dispozici ve formátech PDF a Excel (viz příloha).

Pokud máte v úmyslu zaregistrovat kteroukoliv z látek uvedených v seznamu, můžete kontaktovat hlavního registranta a začít s vyjednáváním o získání přístupu ke společnému předložení.

Pokud hlavní registrant vaší látky není na seznamu uveden, můžete najít jeho úplné kontaktní údaje v systému REACH-IT. Důležité je, aby všechny společnosti, které registrují stejnou látku, byly součástí jedné registrace.

Pokud vámi předregistrovaná látka ještě nemá deklarovaného hlavního žadatele o registraci, můžete se jím stát vy a oznámit to na stránce pre-SIEF v systému REACH-IT. K tomu, aby se společnost mohla stát hlavním registrantem, potřebuje souhlas všech ostatních žadatelů v SIEF. Pomoc jak začít najdete v části 2 Roadmap REACH 2018.

ECHA vyzývá všechny hlavní žadatelé o registraci, aby umožnili zveřejnění svých jmen na internetových stránkách ECHA, aby jejich zákazníci a ostatní žadatelé o registraci mohli seznam využít co nejlépe. Tento seznam bude pravidelně aktualizován a bude k dispozici jako další informace o látkách a společných podáních.

Další informace:

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo