3/2022

Sdružení komunálních služeb oslavilo 30 let od svého založení

| autor: Josef Matucha, tajemník SKS0

DSC_0525.JPG
zdroj: SKS

Jako již téměř "tradičně", nyní v termínu 29. 9. - 1. 10. 2021, se uskutečnil v rodinném hotelu Zámek Valeč jubilejní 58. Kongres Sdružení komunálních služeb, tentokrát k 30. výročí založení spolku.

Kongres se konal pod záštitou MMR, MŽP, Kraje Vysočina, SMO ČR, SMS ČR a HK ČR s významnou podporou našich partnerů - vystavovatelů. Svou návštěvou nás poctili zástupci naší partnerské organizace KFDZOM z Polska, ZOVP ze Slovenska, MAKE z Maďarska a v neposlední řadě i české Sdružení pro rozvoj VO.

Nutno zmínit také přítomné partnery z mediální oblasti, což jsou vydavatelství Profipress, a vydavatelství Průmyslová ekologie, s.r.o a Ekologie v praxi, z.s.

SKS3.width-700.jpg

Ve středu 29. 9. 2021 se členové Sdružení po registraci účastnili od 16:00 hod. odborné části programu - Workshopu na téma - Novela zákona o odpadech.

Diskuse na aktuální téma se mimo předsedů SKS a ZOVP aktivně účastnili i naši hosté, Ing. Petr Havelka - předseda ČAOH, Mgr. Karel Janoušek, radní Kraje Vysočina pro oblast majetku a Ing. Olga Dočkalová- starostka obce Sudice a odpadová specialistka SMO ČR.

SKS_Valec1.width-700.jpg

Na fotografii Bohumil Rataj, předseda SKS, Ing. Olga Dočkalová a Mgr. Karel Janoušek

Ve čtvrtek 30. 9. 2021 byl ráno slavnostně zahájen jubilejní 58. Kongres s účastí zahraničních hostů ze Slovenska, Polska a Maďarska. Následovalo slavnostní předávání ocenění pro zasloužilé a významné osobnosti.

SKS5.width-700.jpg
SKS6_2.width-700.jpg

V odpolední časti dne se uskutečnila Valná hromada SKS a potom následná prohlídka, prezentace výstavních stánků a komunální techniky.

sksa.width-700.jpg
sksb.width-700.jpg
SKSc.width-700.jpg

Večerní program dne byl věnován společenskému večeru s živou hudbou KH Band a několika speciálním hostům, jimiž byli imitátor Petr Jablonský a přední evropský revival legendárního Freddieho Mercuryho - zpěvák Jaroslav Břeský.

SKSposledni_2.width-700.jpg

V pátek 1. 10. 2021 dopoledne proběhla závěrečná část třídenní akce, tj. návštěva Dalešického pivovaru, známého z legendárního filmového snímku "Postřižiny".

Pořízením společné fotografie účastníků v areálu historické budovy skončilo naše výroční setkání.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
SYBA
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur