1/2024

Panasonic vyhlašuje 4. ročník European PRO Awards 2021 pro projekty z oblasti HVAC/R

| zdroj: TZ Panasonic0

Panasonic PRO Awards 2021.jpg
zdroj: Panasonic

Panasonic Heating & Cooling Solutions odstartoval 4. ročník cen Panasonic PRO Awards výzvou k přihlášení projektů z celé Evropy. Cena je určena pro nejlepší inovativní projekty v oblasti HVAC/R (souhrnné označení oborů vytápění, vzduchotechnika, klimatizace a chlazení) postavených na produktech a technologiích Panasonic.

Během ohlášení nominací cenu přiblížil Enrique Vilamitjana, evropský ředitel klimatizační divize Panasonic H&C. „Existuje řada skvělých projektů, které vynikají energetickou účinností i udržitelností a my je chceme zviditelnit. Vyzýváme proto i české instalační firmy, architekty, konzultanty, projektanty a developery pracující na projektech HVAC/ R, aby se zapojili do soutěže Panasonic PRO Awards. Chceme, aby dali světu vědět, jaké skvělé projekty v Česku pod jejich vedením vznikly.“

Prestižní porota odborníků z celé Evropy bude hledat realizace, jejichž společným jmenovatelem jsou vkus a inovace zahrnující udržitelný design, účinnost, efektivitu nákladů i estetiku. Vyhlášeny jsou čtyři kategorie:

 • Nejlepší rezidenční projekt
 • Nejlepší prodejní projekt
 • Nejlepší komerční projekt
 • Nejlepší pohostinský projekt

Porota s přihlášených projektů rovněž vybere vítěze v následujících 6 oblastech:

 • Nejlepší projekt v oblasti konektivity: zdůrazňuje důležitost konektivity a prokázání její efektivity pro instalátory a koncové uživatele.
 • Nejlepší chladírenský projekt: zahrnuje všechny oblasti použití, porotci vyberou konkrétní projekt, který využívá CO2 kondenzační jednotky Panasonic k zajištění výhod pro zákazníka.
 • Nejlepší inovační projekt: hodnotí, jak dobře projekt splnil zadání, dosáhl cílů a ve svém přístupu k řešení zakomponoval prostor pro budoucí rozvoj a změny.
 • Nejlepší udržitelný projekt: navržený v souladu s environmentální vizí společnosti Panasonic, u kterého budou porotci hledat energeticky nejúčinnější řešení pro zelenější budoucnost.
 • Nejlepší Panasonic projekt:ten, který nejlépe využívá vybavení Panasonic a poskytuje klientovi optimální řešení.
 • Nejlepší projekt s technologií nanoe X: protože svět se zaměřuje na kvalitu a ochranu ovzduší, jedná se o velmi důležitou kategorii. Porotci odmění projekt představující výhody technologie nanoe X.

Do soutěže PRO Awards mohou být přihlášeny projekty dokončené v období od 1. listopadu 2018 do 30. září 2021 a uzávěrka přihlášek je 15. listopadu 2021. Vítězové budou vyhlášeni během prosince 2021.

Více informací o soutěži i odkaz na podání přihlášky jsou k nalezení zde. Vítězové dostanou příležitost navštívit centrálu Panasonic v Japonsku.

Komentáře

 1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA