Aktuality / Ovzduší / 22. 6. 2026
Ministr zemědělství u kulatého stolu řešil aktuální situaci v lesnicko‑dřevařském sektoru
Ministr zemědělství Martin Šebestyán se sešel u kulatého stolu se zástupci lesnicko‑dřevařského sektoru. Diskuse se zaměřila zejména na financování lesního hospodářství, dotační politiku, legislativní změny, evropské iniciativy i na vývoj trhu se dřívím.



















































