1/2024

Novinka letošního roku – předplatné REGARTIS Online Akademie

| zdroj: REGARTIS0

akademie.png
zdroj: REGARTIS

Zbrusu nové roční předplatné Vám zajistí celoroční přístup ke vzdělávání v oblasti managementu chemických látek. Užijte si kterékoliv webinaru, mějte veškeré materiály na jednom místě, využijte přístup do knihovny užitečných dokumentů a poslechněte si, co Vás čeká v oblasti chemikálií v příštích letech na tradiční lednové konferenci.

Co všechno předplatné zahrnuje?

Konference Chemická legislativa 2021

Tradiční lednová konference se tentokrát uskuteční v online prostředí a vy máte v rámci předplatného možnost si na jednom místě vyslechnout informace o tom, co Vás v oblasti chemikálií čeká v následujícím roce, přímo od zástupců ve Výborech ECHA, Fóra, státních autorit a Vašich kolegů.

Účast na všech webinarech v roce 2021

V rámci předplatného se můžete zúčastnit kteréhokoliv webinaru, který v roce 2021 uspořádáme. Garantujeme minimálně 15 různých, jako vždy zajímavých a aktuálních témat. Naším cílem je nejen suše přednášet, ale především zodpovědět všechny Vaše dotazy!

Hlasování o tématu webinaru

Máte nápad na téma webinaru, které běžně neškolíme, ale Vás by zrovna zajímalo? Máte problematiku, kterou byste potřebovali ve firmě objasnit? 4× do roka dáme předplatitelům možnost hlasovat pro téma webinaru, který pro Vás poté uspořádáme!

Přístup do archivu záznamů všech webinarů

Nestíháte se webinaru v daném čase zúčastnit? Nevadí! V rámci předplatného máte exkluzivní přístup ke všem videozáznamům, které si můžete pustit kdykoliv to bude Vám vyhovovat. Získáte tedy přístup nejen ke všem webinarům v roce 2021, ale i k těm, které jste nestihli v roce 2020.

Přístup do knihovny užitečných dokumentů

Během naší každodenní práce narazíme na spoustu zajímavých dokumentů, ke kterým se běžný uživatel nedostane. My se o ně však rádi podělíme! Získáte přístup do přehledné, pravidelně aktualizované a rozrůstající se knihovny, kde můžete jednoduše vyhledávat užitečné dokumenty k problematice, kterou zrovna řešíte.

Technická podpora

Nevíte si rady, jak si zapnout webinar, nebo najít v knihovně konkrétní dokument? Naše ochotná technická podpora je Vám stále k dispozici!

Kolik za předplatné zaplatím?

Předplatné pro jednu osobu stojí 13 900,– + DPH a je nepřenositelné. Pokud má o předplatné zájem i Váš kolega, získáte 10% slevu.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA