Studie EN

Informační schůzka k návrhu omezení olova při venkovní střelbě a rybolovu 15. dubna 2021

| zdroj: MPO0

animal-17843_640.jpg
zdroj: pixabay

Informační schůzka představí proces omezení podle nařízení REACH, bude informovat o navrhovaném omezení olova při venkovní střelbě a rybolovu a vysvětlí, jak v konzultaci k návrhu předložit připomínky (zveřejněno ECHA 7. 4. 2021).

V únoru 2021 agentura ECHA zveřejnila návrh na omezení používání olova ve střelivu určeném pro venkovní sportovní střelbu a v rybářském náčiní. V březnu 2021 byla zahájena šestiměsíční veřejná konzultace, která bude ukončena 24. září 2021.

Dne 15. dubna od 11:00 do 13:00 helsinského času (10:00 – 12:00 CET)se k navrhovanému omezení bude konat online informační schůzka. Během tohoto webináře odborníci z ECHA vysvětlí konkrétní otázky, které jsou předmětem konzultace a objasní, jak předložit připomínky k návrhu omezení.

Schůzka se bude konat v angličtině a můžou se jí zúčastnit všichni, kteří mají zájem zúčastnit se konzultace. Registrace na webinář není nutná.

K informační schůzce se připojíte prostřednictvím webové stránky ECHA.

Své dotazy můžete zaslat předem do 11. dubna do 16:00 CET pomocí formuláře Online info session. Dotazy bude možné položit také během webináře v části Q&A použitím odkazu v příloze této zprávy.

Další informace:

Text zprávy ECHA včetně programu on-line schůzky

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy