1/2024

Den čisté mobility na českobudějovické náplavce - čtvrtek 19. září

| zdroj: Jihočeský kraj0

Den čisté mobility na českobudějovické náplavce - čtvrtek 19. září

Na náplavce se budou prezentovat subjekty, které nabízejí produkty a služby z oblasti ekologické dopravy. Přijďte a dozvíte se, co je to carsharing a bikesharing a jak fungují, s BESIPEM a Městskou policí si ověříte svoje znalosti z oblasti bezpečnosti provozu, optometristé zkontrolují váš zrak, s Českým červeným křížem a Vodní záchrannou službou si osvojíte dovednosti, které mohou zachránit život a u Elektrowinu zjistíte, zda správně recyklujete.

Pro děti budou připraveny hry a soutěže, pro dospělé testovací jízdy. Odpolední program obohatí kuriózní jízdní kola hornorakouského Radl-Salonu a své fanoušky svou přítomností potěší youtuber Martin Carev. V 16 hodin vás zveme na krátkou společnou cyklojízdu, v 17 hodin proběhne v případě příznivého počasí blesková soutěž o let balónem. Ten, kdo vyhraje, hned odletí!

Pokud jste poskytovateli výrobků či služeb z oblasti čisté mobility a rádi byste se na náplavce prezentovali, neváhejte nás kontaktovat mailem na isabela@eccb.cz nebo telefonicky na tel. 731442041.

Akci pořádáme v rámci Evropského týdne mobility a je podpořena v rámci projektu Udržitelná mobilita pro všechny - v Jihočeském kraji a v Horním Rakousku, KPF - 01 - 178 dotací z Fondu malých projektů a Dotačním programem města České Budějovice. Projekt je realizován ve spolupráci s Klimabündnis OÖ.

Akce je bezplatná a všichni jste srdečně zváni!

Zdroj obrázku: Jihočeský kraj

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling