1/2024

Zájezd na Veletrh úspor energie (Energiesparmesse) 2019

| autor: Energy Centre České Budějovice0

Zájezd na Veletrh úspor energie (Energiesparmesse) 2019

V letošním roce bude autobus vypraven pouze v pátek 1. března, zájemcům proto doporučujeme včasnou rezervaci.

Veletrh, jehož historie sahá až do roku 1985, každoročně přináší novinky a informace zejm. z oblasti vytápění, stavebnictví, sanity, elektromobility, úspor energie, osvětlení, interiérového vybavení, bezpečnostních systémů apod.

V roce 1991 se Veletrh úspor energie přestěhoval z Gmundenu do Welsu, kde se rozrostl do dnešní podoby. V současné době se rozkládá na ploše o celkové výměře 64.450 m2. Většinu vystavovatelů nalezneme v jedné ze 14 krytých hal, některé i na venkovních plochách.

Veletrh úspor energie mohou návštěvníci z řad široké veřejnosti v letošním roce individuálně navštívit ve dnech 1. - 3. března, pro odborníky z oblasti TZB je veletrh v omezeném rozsahu otevřen již od středy 27. února, pro odborníky i z ostatních oblastí v plném rozsahu od čtvrtka 28. února.

V roce 2018 na veletrhu prezentovalo své výrobky a služby 817 vystavovatelů z 10 evropských zemí (Rakouska, Bulharska, Itálie, Německa, Chorvatska, Nizozemí, Švédska, Švýcarska, Slovinska a v neposlední řadě z České republiky). Mezi více než 95 tisíci návštěvníky bylo na veletrhu slyšet i češtinu a jinak tomu pravděpodobně nebude ani letos.

Cena zájezdu je 490,- Kč a zahrnuje cestu zájezdovým autobusem z Českých Budějovic a zpět, vstupenku na veletrh, technický doprovod a v případě zájmu cca hodinovou společnou prohlídku veletrhu v českém jazyce. Děti do 14 let zaplatí za zájezd 150,- Kč, děti do 6 let mají zájezd zcela zdarma.

Veletržní areál se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra města a zoologické zahrady, do níž je, stejně jako na městskou rozhlednu, vstup zdarma. Wels je proto ideálním místem nejen pro návštěvníky z řad odborné veřejnosti, ale i městem jako stvořeným pro celodenní rodinný výlet.

Bližší informace týkající se odjezdu a návratu naleznete v přiložené přihlášce.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling