2/2023

Představujeme portál Komunální ekologie

| autor: Hana Tomášková, Komunální ekologie0

Představujeme portál Komunální ekologie

S radostí a hrdostí na naše nové „dítě“ vám představujeme portál www.komunalniekologie.cz!

Jedná se o projekt na podporu vedení měst a obcí v oblastech odpadového hospodaření, vodohospodářství, ovzduší, legislativy, dotací a grantů apod.

Stěžejními tématy budou např. efektivní odpadové hospodaření, snižování produkce komunálního odpadu, příklady dobré praxe nakládání s odpady (doporučení efektivních dostupných technik, předávání zkušeností z praxe), ohlašovací povinnosti a vedení evidencí, zodpovědnost původce odpadů, cenotvorba vodného a stočného, nakládání s odpadními vodami, nakládání s kaly, sucho, havárie, ČOV, lokální topeniště, dotace apod.

Součástí portálu bude také poradna, elektronická pošta pro pomoc starostům, pro zodpovězení jejich otázek. Vybraní odborníci na každý dotaz do tří dnů až týdne odpoví.

Máme za cíl zabývat se problémy a otázkami, které aktuálně zajímají starosty a další členy vedení měst a obcí. Že se nebojíme píchnout do vosího hnízda, to o nás již víte z Průmyslové ekologie.

Máme k dispozici odborníky z nejrůznějších odvětví a spolu s nimi pro Vás chceme vytvořit denně aktualizovaný portál, který Vám bude nápomocný ve Vaší práci na komunální úrovni.

Připijme si tedy na zdraví našeho nového potomka! Budeme rádi, když spolu s námi budete sledovat jeho vývoj a přispějete svými dotazy a připomínkami k jeho zdárnému růstu.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
REMA
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP