Reklama

20. 11. 2016  |  Zpravodajství  |  Autor: Reachspektrum

Pozvánka: IUCLID6 BASIC

Nařízení REACH vyžaduje provést registraci všech chemických látek vyráběných nebo dovážených v množství 1 t/rok a vyšším. K přípravě registrační dokumentace je nutné použít program IUCLID6 a žádost podat v prostředí systému REACH-IT.

Zásadní kurz pro všechny, kteří budou registrovat chemické látky v roce 2018! Aktualizovaný kurz Vás naučí ovládat program IUCLID6 a orientovat se v prostředí REACH-IT, připravit registrační dokumentaci pro společné podání a podat žádost o registraci. 

Lektor: Ing. Jan Holomek

Proč se zúčastnit?

Jsem výrobce chemické látky v množství 1 t/rok a vyšším. Nařízení REACH vyžaduje provést registraci všech takových chemických látek, včetně látek „bezpečných“.

Jsem dovozce chemické látky nebo dovozce směsi, která obsahuje složky, jejichž celkový obsah představuje objem dovozu 1 tunu a více za rok.

Termín školení:

6.12.2016 od 9 do 16 hod

Místo konání:

ReachSpektrum, s.r.o.

Rubeška 393/7

Praha 9 Vysočany

mapa

Termín pro příhlášení:

5.12.2016

Způsob přihlášení:

ONLINE formulářem

Počet účastníků je z kapacitních důvodů omezen na 10 osob! Účastníci jsou přijímáni dle pořadí došlých přihlášek. V průběhu školení bude pro účastníky zajištěno drobné občerstvení a oběd.

Každý účastník musí být vybaven vlastním notebookem s instalovaným a funkčním IUCLID6 a internetovým prohlížečem (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome). 

Program školení bude aktualizován v souvislosti s vydáním nových verzí programu a/nebo zásuvných modulů. Pokud si s sebou přinesete potřebné podklady, můžete toto školení využít např. k přípravě a podání regitrační dokumentace dle REACH pro Vaši vlastní látku pod vedením zkušeného lektora!

Cena za účast na kurzu je: 9.900,- Kč.*

*Pro zaměstnance členských organizací SCHP ČR, přidružených federací SCHP ČR (AVNH ČR, SCHOD ČR, ČAČS, CCPA) a smluvní klienty ReachSpektrum, s.r.o. činí poplatek 8500 Kč. Před odesláním přihlášky zkontrolujte zaškrtnutí příslušného políčka.

Po odeslání registrace přijde na Vámi zadaný email potvrzení registrace. 

V případě, že máte s přihlášením jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat emailem.

Závazná přihláška

© Průmyslová ekologie, s.r o. Autorská práva jsou vyhrazena a vykonává je vydavatel

ZPĚT NA SEZNAM

PARTNEŘI

ISSN 2570-9372