Časopis

Pozvánka: Chemické látky a BOZP

| zdroj: REGARTIS0

osh-1040512_640.jpg
zdroj: pixabay

Víte, jaká dokumentace je potřeba při práci s chemickými látkami a směsmi? Jste si jisti, že jsou Vaši zaměstnanci správně proškoleni a vědí, jak s chemickými látkami správně nakládat? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ne, zveme Vás na webinar Chemické látky a BOZP.

Datum konání: 12. 5. 2021, 9:00 – 11:00

Místo: V kanceláři, v pohodlí domova nebo klidně na chalupě

Cena: 1900,- bez DPH

Další informace a registraci nalezneteZDE.

Komu je webinar Chemické látky a BOZP určen? 

Tento webinar je určen pro bezpečnostní techniky, osoby zodpovědné za chemické látky ve firmách, ale i výrobce, dovozce, distributory, následné uživatele, běžné uživatele, školy, laboratoře a další zájemce o tuto problematiku.

Co se během webinaru účastníci dozví?

Problematika chemických látek a nakládání s nimi je součástí povinností týkajících se bezpečnosti práce. Webinar se touto problematikou zabývá právě z pohledu chemických látek. Probírá expoziční limity na pracovišti, kategorizaci prací, opravdu nebezpečné látky jako jsou karcinogeny, mutageny a látky reprodukčně toxické, značení nebezpečných látek při používání na pracovišti atd. Současně je tématem i obecná bezpečnost práce.

Kam účastníka posune tento webinar?

Absolvent webinaru se bude orientovat ve vztahu mezi legislativou v oblasti BOZP a chemickými látkami. Bude vědět, jaká je povinná dokumentace při nakládání s chem. látkami a jak správně chem. látky a směsi značit. Bude schopen určit, zda jsou zaměstnanci správně proškoleni a co a jak školit při nakládání s chemickými látkami. Vyzná se v bezpečnostních listech a expozičních scénářích a bude vědět, jak s nimi nakládat v podnikové praxi v souvislosti s BOZP.

Proč se účastnit webinarů právě od REGARTIS?

Náš přístup ke vzdělávání stojí na třech pilířích – odborně, srozumitelně a aktuálně. Klademe důraz především na použitelnost načerpaných znalostí v praxi a každý náš webinar doplňujeme o příklady, případové studie a prostor na zodpovězení všech dotazů.

Zároveň bedlivě sledujeme veškeré novinky a změny v oblasti chemické legislativy, abychom posluchačům předávali ty nejaktuálnější informace.

Všemi webinary Vás provádíme my, experti z týmu REGARTIS. Máme přes 10 let zkušeností, proškolili jsme stovky účastníků našich kurzů, poskytli jsme tisíce konzultací a odpracovali jsme nekonečné množství hodin v oblasti REACH. Jsme zkušení konzultanti, specialisté hodnocení rizik a lektoři, a moc rádi Vám předáme zkušenosti, které jsme za ty roky nasbírali, ve srozumitelné formě.

Kdo vás webinarem provede?

Ing. Hana Krejsová, Regulatory Queen a Senior BPR Expert (REGARTIS)

Hana vystudovala chemii na VŠCHT Pardubice. Zabývá se širokým spektrem chemické legislativy od jejich začátků.

Jedná se hlavně o biocidy, CLP, REACH, detergenty, a dalšími související problematika jako je skladování, nakládání, bezpečnost práce. Kromě řešení konkrétních požadavků, všechna zmíněná témata dlouhodobě přednáší.

Foto_H.Krejsová2.jpg

A pokud chcete ze vzdělávání v oblasti chemické legislativy vytěžit maximum, stále můžete využít předplatné REGARTIS Online Akademie, které Vám přinese celoroční vzdělávání ve formě online webinarů a mnoho dalších benefitů. Více o předplatném naleznete ZDE.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
E-salon