1/2024

Dotační výzvy pro podniky – aktuální a plánované

| autor: Martin Hruška, Fair Care s.r.o.0

Dotační výzvy pro podniky – aktuální a plánované

Uvažujete o elektromobilech pro Vaši společnost? Aktuálně finišuje příprava výzvy na nákup elektromobilů či dobíjecích stanic! Dle typu a velikosti firmy lze získat až 75 % výdajů. Jen mezi lednem a květnem 2020.

Chcete ušetřit energii, zateplit výrobní halu či zrekonstruovat rozvody? Znovu využít odpadní energii? Akumulovat elektrickou energii? Výzva je otevřena až do konce dubna 2020, přičemž je možné získat až polovinu financí.

Zajímají Vás obnovitelné zdroje energie? Chcete vlastní vodní, větrnou elektrárnu? Nebo raději solární systém či vývoj z bioplynové stanice? Pro malé a střední podniky je otevřena výzva do konce března s až 80% finančním krytím.

Jsou digitální technologie či digitální transformace něco, čím se vaše firma zabývá? Pouze do 16. 12. lze žádat o finance s tím spojené (až 45 %).

Máte v hlavě inovační projekt? Plánujete produktovou, procesní, organizační či marketingovou inovaci vaší společnosti? Žádejte do 15. 1. až o 45 % nákladů na upgrade inovací IV. a vyššího řádu.

Zajímají Vás aplikace průmyslového výzkumu? Chcete nové stroje pro vývoj, zaplatit poradenské služby s výzkumem spojené, či financovat licencování vašich objevů? Pro vás je výzva otevřena jen do 15. 1., neváhejte.

Nastolte trend. Jste-li podnik, který spolupracuje (nebo má zájem spolupracovat) s výzkumnou institucí, neváhejte se přihlásit. Můžete získat až 80 % výdajů na nové technologie, software, patent či. prototyp. Jen mezi 5. 12. 2019 a 5. 2. 2020.

Spolupracujete s výzkumnou organizací či podnikem z Norska, Islandu či Lichtenštejnska? Chcete spolupráci rozšířit, prohloubit? Neměly by Vám uniknout finance z Kappy. Lze žádat od 20. 11. do 27. 2. až o 80 % výdajů.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o prověření Vašeho záměru nás neváhejte kontaktovat.

Autor: Mgr. Martin Hruška, Fair Care s.r.o.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA