1/2021

World nuclear exhibiton 2021

Datum konání: Nov. 30, 2021, 9 a.m. - Dec. 2, 2021, 5 p.m.
Místo konání: Paříž, Francie

| zdroj: WNE0

46765199011_77b9149ae5_c.jpg
zdroj: WNE
Datum konání: Nov. 30, 2021, 9 a.m.
Místo konání: Paříž, Francie

V listopadu se v Paříži slavnostně otevře největší světový jaderný veletrh.

World nuclear exhibition, největší světový veletrh věnovaný jadernému sektoru, se v letošním roce vrací zpět. Potrvá tři dny, od úterý 30. listopadu do čtvrtka 2. prosince, a konat se bude na mezinárodním výstavišti Parc des Expositions de Paris Nord Villepinte.

Pořadatel předpokládá o veletrh velký zájem. A protože si uvědomuje, že situace s pandemií COVID – 19 stále ještě není pod kontrolou, umožní zájemcům, kteří by se právě z těchto důvodů nemohli zúčastnit fyzicky, návštěvu virtuální. Akce tak bude kombinovat jak fyzické, tak digitální prvky.

Čtvrtý ročník Světové jaderné výstavy (WNE) proběhne za přísných hygienických opatření a v úzké spolupráci s úřady, což zajistí bezpečnost všech účastníků.
Hlavním tématem letošního veletrhu je: „Jaderný průmysl, klíčový partner pro nízkouhlíkovou společnost v odpovědné budoucnosti“.

Úkolem akce tak bude řešit obavy vznikající z boje proti klimatickým změnám. Tváří v tvář globální klimatické krizi totiž mnoho zemí hledá způsoby, jak vytvořit nový energetický model, který sníží závislost na fosilních palivech. Jaderná energie je jednou z klíčových technologií budoucího energetického mixu a udržitelného přechodu ke společnosti s nulovými emisemi uhlíku.

WNE je mezinárodní platformou pro jaderný průmysl a měřítkem pro profesionály a společnosti (hlavní dodavatele, střední podniky, nebo malé a střední podniky), kteří chtějí rozvíjet globální obchodní vazby a přispět k výjimečnosti tohoto sektoru.

WNE je tak ideálním místem pro setkání s těmi, kteří chtějí rozšířit svou síť se zákazníky, kolegy a potenciálními dodavateli, ale také místem, kde bude možné dozvědět se o nejnovějších inovacích, navázat partnerství a podepsat nové smlouvy. Globální lídři a rozhodující osoby v tomto sektoru na WNE sdílejí své vize a cíle, a diskutují o strategických tématech.

Bližší informace o veletrhu jsou dostupné zde.

Pro více informací kontaktujte zastoupení Francouzských veletrhů pro ČR a SR:

Promosalons Czech Republic / c/o Active Communication

visitor@francouzskeveletrhy.cz, +420 222 518 587

www.francouzskeveletrhy.cz

Při registraci vstupenky můžete využít speciální kód na vstup zdarma:

Na tomto odkazu si zaregistrujte vstupenku a zadejte kód: PSRTCH1293

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Satturn
AB Plast
Partner - SOVAK
EAGB
Faircare
Inisoft
Xylem
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
Ekowatt
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo