1/2024

Enviromanagement 2024

Datum konání: Sept. 30, 2024, midnight - Oct. 1, 2024, midnight
Místo konání: Štrbské Pleso, Slovensko

| zdroj: nmc.sk0

60567487_ba0d9ecc0f_c
zdroj: flickr.com
Datum konání: Sept. 30, 2024, midnight
Místo konání: Štrbské Pleso, Slovensko

ENVIROMANAGEMENT je významnou konferencí o odpadovém hospodářství a nakládání se získanými zdroji, která je pořádána na Slovensku. Každý rok nabízí možnost dozvědět se více o odborných tématech, ovlivňujících odpadový a recyklační průmysl a také navázat kontakty s odborníky z 20* zemí Evropy v krásném a jedinečném prostředí Vysokých Tater a Štrbského Plesa.

Pro aktuální ročník bylo zvoleno ústřední téma „SPRÁVNÉ NAKLÁDÁNÍ S TUHÝMI ODPADY A ZDROJI…Neplánovat znamená plánovat neúspěch“.

Projekty týkající se odpadů a recyklace jsou obecně obtížně realizovatelné, obzvláště ty, které zahrnují novou infrastrukturu a služby. Tyto často zahrnují: komplexní režimy financování, podrobné právní analýzy, přípravu a podpis precizních právních dokumentů, aktivní řízení postojů a názorů různých stran zainteresovaných na projektech. V důsledku zmíněných skutečností se projekty častokrát dostávají do významného časového skluzu a ještě i jen před samotným položením základního kamene je na ně vynaloženo obrovské množství finančních prostředků.

Čtenářům Komunální ekologie a předplatitelům Průmyslové ekologie nabízíme zvýhodněný poplatek "Early Bird" ve výši 310 eur bez DPH. Oproti poplatku "Basic" je to s daní úspora 84 eur. Podmínkou uplatnění je uvedení ID kódu EM24EBPE v přihlášce účastníka. Tento kód je platný do 31.7.2024.

Budeme velmi rádi, pokud se k nám připojíte na 14. ročníku mezinárodní konference Enviromanagement 2024 ve Vysokých Tatrách, který nám umožní:

  • zamyslet se nad různými aspekty plánování úspěšných projektů v oblasti nakládání s odpady a druhotných zdrojů
  • a zároveň si vyslechnout případové studie odborníků z praxe.

Více informací o konferenci a přihlášky naleznete ZDE.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Partner - SOVAK
EAGB
Inisoft
Seven energy
Energotrans
United Energy
SPVEZ
Povodí Vltavy
Ecobat
Veolia
AKU-BAT
Wasten
Solární asociace
Sensoneo
SmVaK
Vodárenství.cz
SKS
ITEC
Regartis
DENIOS
PSAS
ČB Teplárna
SEWACO
Grexenergia
SGEF
ČAObH
CASEC
Teplárenské sdružení
Envipur
EKO-KOM
S-POWER
INECS
BEERT CEE
SCHP
Compag
ORGREZ
Ekosev
JMK Recycling
REMA