celoživotní vzdělávání
Dny tepen
VŠCHT

Akce

Dny teplárenství a energetiky 2018

24. a 25. dubna 2018, Hradec Králové

Dny teplárenství a energetiky 2018

V hradeckém Aldisu se letos uskuteční již 24. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky. Opět se představí oborové novinky a uvede přednášky spjaté s nejpalčivějšími problémy současného teplárenství, včetně nezbytných legislativních úprav, energetického využití odpadu nebo péče o zákazníky.

2. kurz CHELEPO chemická legislativa pro průmysl a obchod

24. a 25. 4. 2018, Praha

2. kurz CHELEPO chemická legislativa pro průmysl a obchod

Dovolte, abychom Vás pozvali na, v pořadí již druhý, odborný vzdělávací kurz Chemické legislativy pro průmysl a obchod „CHELEPO“, který je tematicky zaměřen na práva a povinnosti při výrobě, dovozu, distribuci, nakládání nebo skladování chemických látek a směsí, rovněž tak i biocidních přípravků.

ODPADY 21

9. a 10. května 2018, Ostrava

ODPADY 21

18. ročník odborné konference zaměřené na aktuální otázky v oblasti odpadového hospodářství, zejména energetického využívání odpadů, se bude letos konat v ostravském hotelu Clarion.

Průmyslová toxikologie a ekotoxikologie 2018

29. a 31. května, Kouty nad Desnou

Průmyslová toxikologie a ekotoxikologie 2018

Na konci května se uskuteční největší česká konference v dané oblasti s více než 40-ti letou tradicí. Budou prezentovány aktuální informace z oblastí: chemické legislativy, bezpečnosti v chemickém průmyslu, ekotoxikologie a analýz škodlivin v prostredí, i toxikologie a metod stanovení toxických látek.

ENVIRO 2018

31. května a 1. června 2018, Ostravice

ENVIRO 2018

Třetí ročník konference se vrací do Česka na oblíbenou Sepetnou. Hlavní cílem je mezioborová výměna informací a názorů expertů obou zemí a řešení aktuálních environmentálních otázek. Proběhne diskuze o implementaci evropských směrnic, uplatňování českých i slovenských legislativních norem, návrhu revizí konkrétních právních předpisů a mnoha dalších aktuálních tématech.