Káčko
DTE2019
VODKA

Už je vás téměř 30 tisíc. Děkujeme!

Loni v březnu jsme zveřejnili poděkování vám, čtenářům, při příležitosti dosažení 15 tisíc unikátních návštěvníků našich stránek za měsíc. Ještě se ani nesešel rok s rokem a my vám s velkou radostí děkujeme znovu.

Už je vás tíměř 30. tisíc. Děkujeme!

Průmyslová ekologie

Průmyslová ekologie má nyní téměř 30 tisíc unikátních návštěvníků stránek měsíčně! Tedy téměř dvojnásobný počet za méně než rok.

Během tohoto období jsme neusínali na vavřínech, zveřejnili jsme mnoho textů, upozornili na řadu problematických kauz, přinášeli jsme pohotové zpravodajství. Stali jsme se vyhledávaným partnerem řady mediálních akcí (Teplárenské dny, VOD-KA, e-Salon, Smart Energy Forum a dalších). Neuhýbáme tématům a dostáváme se stále blíže k jádru složitých otázek.

Aktuálně přicházíme s novinkou v podobě tištěné verze časopisu Průmyslová ekologie, která vychází v nákladu 3 tisíce kusů a vybraní z vás se mohou těšit, že si jej v nejbližší době přečtou.

Milí čtenáři, děkujeme vám a stejně tak i našim partnerům, protože vy jste důkazem, že naše práce má smysl a motivujete nás k tomu, abychom v ní neustávali a stále hledali nové cesty, jak vám přiblížit odborné informace.

Naši čtenáři nám rozumějí. A my budeme dělat všechno proto, abyste nám rozumět nepřestali.


Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Ukončíme konečně skládkování v roce 2024 nebo budeme termín prodlužovat do nekonečna?

Ukončíme konečně skládkování v roce 2024 nebo budeme termín prodlužovat do nekonečna?

Takové je ústřední téma 19. ročníku odborné konference Odpady 21, která právě probíhá v olomouckém hotelu Flora. 

Pět křišťálových komínů za projekty roku čeká na nové majitele

Pět křišťálových komínů za projekty roku čeká na nové majitele

Teplárenské sdružení České republiky ocení již posedmnácté Projekty roku v soustavách zásobování teplem a chladem. Do užší nominace bylo v pěti kategoriích vybráno 16 projektů. 

Evropská komise Polsku odsouhlasila státní podporu pro nové kogenerační ZEVO

Evropská komise Polsku odsouhlasila státní podporu pro nové kogenerační ZEVO

Evropská komise dnes schválila státní podporu ve výši 54 milionů EUR pro vysoce efektivní kogenerační zařízení pro energetické využití odpadu (ZEVO) v polském Olsztyně. Zvýší se výroba elektřiny a tepla, skládkováno bude přibližně o 100 tisíc tun odpadu méně.