http://www.dhplegal.com/
Ekolamp
VODKA

Už je vás téměř 30 tisíc. Děkujeme!

Loni v březnu jsme zveřejnili poděkování vám, čtenářům, při příležitosti dosažení 15 tisíc unikátních návštěvníků našich stránek za měsíc. Ještě se ani nesešel rok s rokem a my vám s velkou radostí děkujeme znovu.

Už je vás tíměř 30. tisíc. Děkujeme!

Průmyslová ekologie

Průmyslová ekologie má nyní téměř 30 tisíc unikátních návštěvníků stránek měsíčně! Tedy téměř dvojnásobný počet za méně než rok.

Během tohoto období jsme neusínali na vavřínech, zveřejnili jsme mnoho textů, upozornili na řadu problematických kauz, přinášeli jsme pohotové zpravodajství. Stali jsme se vyhledávaným partnerem řady mediálních akcí (Teplárenské dny, VOD-KA, e-Salon, Smart Energy Forum a dalších). Neuhýbáme tématům a dostáváme se stále blíže k jádru složitých otázek.

Aktuálně přicházíme s novinkou v podobě tištěné verze časopisu Průmyslová ekologie, která vychází v nákladu 3 tisíce kusů a vybraní z vás se mohou těšit, že si jej v nejbližší době přečtou.

Milí čtenáři, děkujeme vám a stejně tak i našim partnerům, protože vy jste důkazem, že naše práce má smysl a motivujete nás k tomu, abychom v ní neustávali a stále hledali nové cesty, jak vám přiblížit odborné informace.

Naši čtenáři nám rozumějí. A my budeme dělat všechno proto, abyste nám rozumět nepřestali.


Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Na podporu energetické účinnosti v obytných budovách míří více evropských peněz

Na podporu energetické účinnosti v obytných budovách míří více evropských peněz

Služba Evropské místní energetické pomoci (ELENA) obdrží 97 milionů EUR z nových fondů Evropské komise určených pro dotační výzvu věnovanou obytným budovám.

Světový den vody 2019 a jeho oslavy v regionech

Světový den vody 2019 a jeho oslavy v regionech

Dne 22. března se koná každoročně Světový den vody (SDV) k připomenutí významu vody a potřeby udržitelného nakládání s vodními zdroji. Mottem SDV 2019 je Leaving no one behinde. 

Češi odevzdali k recyklaci 719 tun světelných zdrojů, zachránili tak před znečištěním 76 Máchových jezer

Češi odevzdali k recyklaci 719 tun světelných zdrojů, zachránili tak před znečištěním 76 Máchových jezer

Díky recyklaci zářivek neuniklo do životního prostředí až 24 kg rtuti, která by teoreticky mohla znečistit vodu v objemu dvou slapských přehrad či 76 Máchových jezer.