https://www.eversheds-sutherland.com/global/en/where/cee/czech-republic/-cz/index.page
Ekolamp
EGEXPERT

Už je vás téměř 30 tisíc. Děkujeme!

Loni v březnu jsme zveřejnili poděkování vám, čtenářům, při příležitosti dosažení 15 tisíc unikátních návštěvníků našich stránek za měsíc. Ještě se ani nesešel rok s rokem a my vám s velkou radostí děkujeme znovu.

Už je vás tíměř 30. tisíc. Děkujeme!

Průmyslová ekologie

Průmyslová ekologie má nyní téměř 30 tisíc unikátních návštěvníků stránek měsíčně! Tedy téměř dvojnásobný počet za méně než rok.

Během tohoto období jsme neusínali na vavřínech, zveřejnili jsme mnoho textů, upozornili na řadu problematických kauz, přinášeli jsme pohotové zpravodajství. Stali jsme se vyhledávaným partnerem řady mediálních akcí (Teplárenské dny, VOD-KA, e-Salon, Smart Energy Forum a dalších). Neuhýbáme tématům a dostáváme se stále blíže k jádru složitých otázek.

Aktuálně přicházíme s novinkou v podobě tištěné verze časopisu Průmyslová ekologie, která vychází v nákladu 3 tisíce kusů a vybraní z vás se mohou těšit, že si jej v nejbližší době přečtou.

Milí čtenáři, děkujeme vám a stejně tak i našim partnerům, protože vy jste důkazem, že naše práce má smysl a motivujete nás k tomu, abychom v ní neustávali a stále hledali nové cesty, jak vám přiblížit odborné informace.

Naši čtenáři nám rozumějí. A my budeme dělat všechno proto, abyste nám rozumět nepřestali.


Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Práva a povinnosti vlastníka vodovodu nebo kanalizace

Práva a povinnosti vlastníka vodovodu nebo kanalizace

Práva a povinnosti vlastníka vodovodu nebo kanalizace ustanovuje §§ 7, 8 a 9 ZoVaK.

Spalovny odpadu nepředstavují zdravotní rizika, potvrdila britská studie

Spalovny odpadu nepředstavují zdravotní rizika, potvrdila britská studie

Vědci nenalezli žádné spojení mezi vystavením emisím ze spaloven komunálního odpadu a dětskými úmrtími či vrozenými vadami.

V Rotterdamu se neprodané ovoce mění na umělou kůži

V Rotterdamu se neprodané ovoce mění na umělou kůži

V rámci boje proti plýtvání potravinami a snižování dopadu kožedělného průmyslu na životní prostředí mění zakladatelé firmy Fruitleather Rotterdam neprodané ovoce na veganskou kůži.