Rimini
Ekolamp
VŠCHT

Pozvánka: Pollutec Lyon 2018

V listopadu nás čeká další ročník mezinárodního veletrhu Pollutec 2018. Zjistěte, čím bude veletrh jedinečný. Registrace vstupenek je již otevřena!

Pozvánka: Pollutec Lyon 2018

pollutec.com

40 let ekologických inovací a čistých technologií

Letošní ročník veletrhu bude výjimečný. Pollutec totiž oslaví své 40. výročí. Odborná výstava urazila dlouhou cestu od 70. let, kdy se konal první ročník zabývající se znečištěním a zařízeními na zpracování odpadu. V současnosti neslouží jen jako prezentace nových trendů a technologií šetrných k životnímu prostředí, ale i jako průmyslový inkubátor.

Pollutec se stal klíčovou mezinárodní událostí pro všechny zúčastněné strany, které se zabývají životním prostředím a klimatem - ekologickým průmyslem, a je jedinečnou příležitostí pro účastníky, aby objevili trendy, jenž budou průmysl v budoucnosti charakterizovat.

Na veletrhu budou letos více, než kdy jindy, podporovány nové příležitosti, konkrétní rozhodnutí a nová řešení s cílem lépe čelit ekologickým, ekonomickým a sociálním výzvám, jenž je dnešní společnost vystavena. Pollutec 2018 poskytne řešení pro efektivnější využívání zdrojů, boj proti změně klimatu a jeho regionálním dopadům, zlepšení životních podmínek a zachování biologické rozmanitosti.

Své si najde každý návštěvník výstavy, neboť se můžeme těšit na 14 klíčových odvětví:

 • Hospodaření s vodními zdroji;
 • Správa sítí;
 • Sběr, čištění, dekontaminace a údržba kanalizace;
 • Nakládání s odpady;
 • Recyklace a opětovné využití materiálů;
 • Lokality a půdy;
 • Měřící, regulační a analytické systémy;
 • Řízení vzdušných, zápachových a hlukových účinků;
 • Prevence a Risk Management;
 • Výroba a skladování energie;
 • Energetická účinnost výrobků a procesů;
 • Městské plánování a mobilita;
 • Biodiverzita a přírodní prostředí;
 • a konečně pavilony a instituce (včetně podpory, školení a výzkumu).

Neuvěřitelných 90 000 m2 bude věnováno inovacím v oblasti životního prostředí

Program Pollutecu 2018 bude zcela věnován ekologickým inovacím a čistým technologiím. Široká škála inovativních řešení bude prezentována nejen na stáncích, ale i na konferenčních zasedáních a skrze několik ocenění.

Současně bude zřízeno několik „inovačních míst“, které poskytnou prostor pro start-upy z celého světa a pro inkubátory ze dvou afrických zemí - Burkiny Faso a Keni. Tyto prostory představí společnosti a inovativní řešení v různých oblastech, včetně e-tech (technologická řešení pro životní prostředí), mobility, zelené chemie a cirkulární ekonomiky.

Oslavte i vy 40 let životního prostředí

Pollutec 2018 se uskuteční v listopadu tohoto roku ve francouzském městě Lyon a proběhne od 27. do 30. listopadu 2018. Na veletrhu je očekáváno 2 200 vystavovatelů a 73 000 odborníků z celého světa, přičemž se zde představí 128 zemí.

http://www.pollutec.com/

Registrovat se můžete ZDE.

Kód pro registraci návštěvníků: IPP1

Využijte služeb české pobočky francouzských veletrhu. Společnost Active communication je zástupcem veletrhu a podporuje jak české návštěvníky, tak i vystavovatele. Návštěvníkům bezplatně pomůže s přihlašováním a přípravou na pobyt na veletrhu, pro vystavovatele organizuje komunikaci a technickou podporu.

Čeští vystavovatelé mají možnost využít dotovaného programu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR (NOVUMM KET) a prezentovat své produkty v rámci společné plochy pro oficiální účast.

Pro více informací a registraci vstupenek neváhejte kontaktovat pobočku francouzských veletrhů pro ČR a SR:

CZECH REPUBLIC PROMOSALONS
c/o ACTIVE COMMUNICATION
info@francouzskeveletrhy.cz
Tel. 222 518 587


Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Na co si dát pozor při výběru filtrů na vodu

Na co si dát pozor při výběru filtrů na vodu

Poradíme vám, jak postupovat při rozboru vody, ale i samotném výběru filtračního zařízení.

Seminář nejen pro Zelené firmy otevře téma budoucnosti zpětných odběrů

Seminář nejen pro Zelené firmy otevře téma budoucnosti zpětných odběrů

Budoucnost zpětných odběrů, dění v oblasti odpadového hospodářství nebo novinky ze sféry trvale udržitelného života a společenské zodpovědnosti firem. O těchto tématech se bude diskutovat na tradičním semináři nejen pro Zelené firmy. Uskuteční se ve čtvrtek 18. října v Brně.

Odpady ze zdravotnictví a nakládání s nimi

Odpady ze zdravotnictví a nakládání s nimi

Nakládání se zdravotními a veterinárními odpady je úzce specializovaná oblast s velmi širokou základnou. Nemocnice, polikliniky, domovy pro seniory, domovy a ústavy sociálních služeb, hospicy i jednotlivé ordinace praktických lékařů. Pojďme se dotknout této problematiky z různých úhlů a podívat se na povinnosti, ale i možnosti nakládání s těmito odpady.