celoživotní vzdělávání
Ekolamp
VŠCHT

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

Czech Water Alliance se snaží zviditelnit a propagovat české firmy, jejich výrobky a technologie zahraničním zákazníkům. Snaží se o to již od roku 2004 a letos bylo možné vidět CWA na mnichovské výstavě IFAT 2018.

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

foto: maep.cz

Česká vodárenská aliance, z.s./CWA sdružuje 20 firem a aktivně komunikuje s cca 300 firmami, které se specializují na investiční výstavbu, návrhy a plány výstavby vodárenských projektů, hydroelektráren, přehrad a hrází, obnovu vodních zdrojů, analýzu a čištění všech druhů vod, výstavbu a rekonstrukci technických sítí samospráv a místních území, geologii a hydrogeologii, bezodpadové technologie a software s dopadem na oblast životního prostředí.

Některé z firem letos využily aktivit CWA a přijely prezentovat své výrobky na IFAT 2018 do Mnichova. O akci a nejen o ní, jsme si povídali s panem Ivanem Niklem, emeritním předsedou CWA.

Co je posláním CWA?

Posláním České vodárenské aliance je připravit podmínky pro vstup firem na zahraniční trhy nejen členům, ale také ostatním firmám z oboru. V současné době má aliance 20 členů a s dalšími společnostmi z oboru komunikujeme. Informujeme firmy napříč oborem vodárenství o aktuálních informacích, o akcích, ať už MZV, CzechTrade, Ministerstva průmyslu a obchodu, o legislativních změnách, které se týkají převážně exportu. Aliance je zkrátka uskupení proexportní.

 
 

Pro přečtení celého obsahu musíte být součástí našeho předplatného

za 2490 Kč získáte

  • Přístup ke všem článkům na Prumyslovaekologie.cz na 1 rok
chci se přihlásit chci získat předplatné
Značky
Voda

Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Pozvánka: Jihočeští starostové jihočeským starostům

Pozvánka: Jihočeští starostové jihočeským starostům

Redakce online časopisu Průmyslová ekologie vás zve na diskuzní setkání jihočeských starostů se zástupci Ministerstva životního prostředí, Svazu měst a obcí, kolektivních systémů a odborníků na nakládání s odpady, elektroodpady a kaly z ČOV a především starosty jihočeských obcí a měst.

2. ročník veletrhu OBALY začíná již příští týden

2. ročník veletrhu OBALY začíná již příští týden

Veletrh OBALY se bude konat v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 29. – 31. 5. 2018. Stejně jako v loňském roce proběhne současně s veletrhem REKLAMA POLYGRAF, který letos slaví 25 let od svého založení.

20 tipů pro zero waste. Tyto nápady vás dostanou

20 tipů pro zero waste. Tyto nápady vás dostanou

Jak můžete přejít na nulový odpad? Poradíme vám dvacet jednoduchých kroků. Stačí se zamyslet nad svou každodenní činností a snadno se můžete k nulovému odpadu přiblížit.