http://www.dhplegal.com/
DTE2019
VODKA

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

Czech Water Alliance se snaží zviditelnit a propagovat české firmy, jejich výrobky a technologie zahraničním zákazníkům. Snaží se o to již od roku 2004 a letos bylo možné vidět CWA na mnichovské výstavě IFAT 2018.

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

foto: maep.cz

Česká vodárenská aliance, z.s./CWA sdružuje 20 firem a aktivně komunikuje s cca 300 firmami, které se specializují na investiční výstavbu, návrhy a plány výstavby vodárenských projektů, hydroelektráren, přehrad a hrází, obnovu vodních zdrojů, analýzu a čištění všech druhů vod, výstavbu a rekonstrukci technických sítí samospráv a místních území, geologii a hydrogeologii, bezodpadové technologie a software s dopadem na oblast životního prostředí.

Některé z firem letos využily aktivit CWA a přijely prezentovat své výrobky na IFAT 2018 do Mnichova. O akci a nejen o ní, jsme si povídali s panem Ivanem Niklem, emeritním předsedou CWA.

Co je posláním CWA?

Posláním České vodárenské aliance je připravit podmínky pro vstup firem na zahraniční trhy nejen členům, ale také ostatním firmám z oboru. V současné době má aliance 20 členů a s dalšími společnostmi z oboru komunikujeme. Informujeme firmy napříč oborem vodárenství o aktuálních informacích, o akcích, ať už MZV, CzechTrade, Ministerstva průmyslu a obchodu, o legislativních změnách, které se týkají převážně exportu. Aliance je zkrátka uskupení proexportní.

 
 

Pro přečtení celého obsahu musíte být součástí našeho předplatného

za 2490 Kč získáte

  • Přístup ke všem článkům na Prumyslovaekologie.cz na 1 rok
chci se přihlásit chci získat předplatné
Značky
Voda

Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Jak mají kraje pomoci oznamovatelům při pochybnostech ohledně EIA? Metodika již existuje

Jak mají kraje pomoci oznamovatelům při pochybnostech ohledně EIA? Metodika již existuje

K postupu krajských úřadů při důvodných pochybnostech o zařazení záměru podle zákona o posuzování vlivů na životní prostředí.

Ministerstvo zpřesnilo požadavky na posuzování výjimek z emisních limitů krajskými úřady

Ministerstvo zpřesnilo požadavky na posuzování výjimek z emisních limitů krajskými úřady

Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo novou metodiku pro posuzování výjimek z emisních limitů pro velká spalovací zařízení.[1]

Pozvánka: Financování vodárenské infrastruktury 2019

Pozvánka: Financování vodárenské infrastruktury 2019

Tradiční konference Financování vodárenské infrastruktury dlouhodobě figuruje mezi význačnými akcemi, na kterých se setkávají vlastníci a provozovatelé vodovodů a kanalizací v ČR.