Pollutec 2018
PVO
VŠCHT

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

Czech Water Alliance se snaží zviditelnit a propagovat české firmy, jejich výrobky a technologie zahraničním zákazníkům. Snaží se o to již od roku 2004 a letos bylo možné vidět CWA na mnichovské výstavě IFAT 2018.

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

foto: maep.cz

Česká vodárenská aliance, z.s./CWA sdružuje 20 firem a aktivně komunikuje s cca 300 firmami, které se specializují na investiční výstavbu, návrhy a plány výstavby vodárenských projektů, hydroelektráren, přehrad a hrází, obnovu vodních zdrojů, analýzu a čištění všech druhů vod, výstavbu a rekonstrukci technických sítí samospráv a místních území, geologii a hydrogeologii, bezodpadové technologie a software s dopadem na oblast životního prostředí.

Některé z firem letos využily aktivit CWA a přijely prezentovat své výrobky na IFAT 2018 do Mnichova. O akci a nejen o ní, jsme si povídali s panem Ivanem Niklem, emeritním předsedou CWA.

Co je posláním CWA?

Posláním České vodárenské aliance je připravit podmínky pro vstup firem na zahraniční trhy nejen členům, ale také ostatním firmám z oboru. V současné době má aliance 20 členů a s dalšími společnostmi z oboru komunikujeme. Informujeme firmy napříč oborem vodárenství o aktuálních informacích, o akcích, ať už MZV, CzechTrade, Ministerstva průmyslu a obchodu, o legislativních změnách, které se týkají převážně exportu. Aliance je zkrátka uskupení proexportní.

 
 

Pro přečtení celého obsahu musíte být součástí našeho předplatného

za 2490 Kč získáte

  • Přístup ke všem článkům na Prumyslovaekologie.cz na 1 rok
chci se přihlásit chci získat předplatné
Značky
Voda

Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Eviduj obaly, eviduj obaly nebo se z toho zblázníš

Eviduj obaly, eviduj obaly nebo se z toho zblázníš

V letošním roce se setkáváme s větším množstvím kontrol zaměřených na nakládání s obaly.

Pozvánka: Provoz vodovodů a kanalizací 2018

Pozvánka: Provoz vodovodů a kanalizací 2018

16. ročník tradiční dvoudenní konference nabídne prostor k diskusím nad otázkami, které jsou nejvíce v popředí zájmu odborné veřejnosti ve vodohospodářské oblasti.

Občané, víte, za co platíte? Víte, jak váš starosta nakládá s odpady?

Občané, víte, za co platíte? Víte, jak váš starosta nakládá s odpady?

Češi jsou podle statistik mistři v třídění odpadu, třídíme jak o život a jsme na špici Evropy. Přesto v některých obcích platíme za odpady více než v jiných. Proč?