MŽP
DOH2018
VŠCHT

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

Czech Water Alliance se snaží zviditelnit a propagovat české firmy, jejich výrobky a technologie zahraničním zákazníkům. Snaží se o to již od roku 2004 a letos bylo možné vidět CWA na mnichovské výstavě IFAT 2018.

CWA na IFAT 2018 v Mnichově

foto: maep.cz

Česká vodárenská aliance, z.s./CWA sdružuje 20 firem a aktivně komunikuje s cca 300 firmami, které se specializují na investiční výstavbu, návrhy a plány výstavby vodárenských projektů, hydroelektráren, přehrad a hrází, obnovu vodních zdrojů, analýzu a čištění všech druhů vod, výstavbu a rekonstrukci technických sítí samospráv a místních území, geologii a hydrogeologii, bezodpadové technologie a software s dopadem na oblast životního prostředí.

Některé z firem letos využily aktivit CWA a přijely prezentovat své výrobky na IFAT 2018 do Mnichova. O akci a nejen o ní, jsme si povídali s panem Ivanem Niklem, emeritním předsedou CWA.

Co je posláním CWA?

Posláním České vodárenské aliance je připravit podmínky pro vstup firem na zahraniční trhy nejen členům, ale také ostatním firmám z oboru. V současné době má aliance 20 členů a s dalšími společnostmi z oboru komunikujeme. Informujeme firmy napříč oborem vodárenství o aktuálních informacích, o akcích, ať už MZV, CzechTrade, Ministerstva průmyslu a obchodu, o legislativních změnách, které se týkají převážně exportu. Aliance je zkrátka uskupení proexportní.

 
 

Pro přečtení celého obsahu musíte být součástí našeho předplatného

za 2490 Kč získáte

  • Přístup ke všem článkům na Prumyslovaekologie.cz na 1 rok
chci se přihlásit chci získat předplatné
Značky
Voda

Diskuse (0)

Přidejte komentář

Tato funkce zabraňuje robotům přidávat neadekvátné příspěvky. Zadejte prosím ověřovací kód, který vidíte na obrázku.Mohlo by vás zajímat

Pozvánka: Pollutec Lyon 2018

Pozvánka: Pollutec Lyon 2018

V listopadu nás čeká další ročník mezinárodního veletrhu Pollutec 2018. Zjistěte, čím bude veletrh jedinečný. Registrace vstupenek je již otevřena!

Zemí roku 2018 se stala Burkina Faso

Zemí roku 2018 se stala Burkina Faso

Na letošním Pollutecu bude oceněna další francouzsky mluvící africká země - Burkina Faso. Proto nebudou chybět důležité osoby z burkinského tržního prostředí: ministr životního prostředí, zelené ekonomiky a změny klimatu, zástupci ministerstev pro vodní hospodářství, energetiku a obchod, společně s vedoucími představiteli podniků a zástupci profesních sdružení.

Pozvánka: Deň odpadového hospodárstva 2018

Pozvánka: Deň odpadového hospodárstva 2018

Mezi hlavné témy 14. ročníku medzinárodného kongresu budú patriť: európske a národné politiky odpadového hospodárstva, ako ďalej s plastovým odpadom, a slovenské odpadové hospodárstvo.